11.Sladka Istra 2019

Termin: 28.09.2019 do 29.09.2019
Lokacija: Koper
Organizator: Mestna občina Koper
Prizorišče: Koper
Brezplačen ogled: Ne

Program za:

 

SOBOTA, 29. september 2019

Ura Lokacija Naziv delavnice
9:00-15:00 Titov trg Brezplačno merjenje sladkorja v krvi (ZD Koper, Specialistična ambulanta za diabetike)
10:00 Titov trg Kuharski šov s TV Koper
12:00 Titov trg Kuharski šov s TV Koper
16:00 Titov trg Anina kuhinja
18:00 Titov trg Kuharski šov: Restavracija Tegola
10:00 Prešernov Trg Otroške sladke urice z Društvom prijateljev mladine Koper
11:00 Prešernov Trg Kuharski šov: Gorazd Potočnik
13:00 Prešernov Trg Senzorična delavnica z Društvom za zdravo življenje
17:00 Prešernov Trg Pina
18:00 Prešernov Trg Podelitev priznanj zmagovalcem natečajev in Ex tempore Sladka Istra 2018
10:00 Gortanov in Staničev trg Kuharska delavnica s slovenskim veganskim društvom
10:00-13:00 Gortanov in Staničev trg Otroške delavnice: Morje happy Kids
15:00-18:00 Gortanov in Staničev trg Helen Doron otroška predstava v angleškem jeziku
18:00 Gortanov in Staničev trg Kuharski šov: Kavarna Triglav
9:00-19:00 Taverna Blaž Habjan: Izdelava sladkih figuric v Deželi čokolade
10:00 Trg pri Upravi za pomorstvo Izobraževalna delavnica na področju aromaterapije, naravne kozmetike in naravnih vonjev, Oro Bio
15:00 Trg pri Upravi za pomorstvo Koktajl šov: Priprava koktajlov z medom
8:00-17:00 Semedelska cesta 11. slikarski Ex-tempore in odprti atelje Sladka Istra 2018

 

NEDELJA, 29. september 2019

Ura Lokacija Naziv delavnice
9:00-12:00 Titov trg Brezplačno merjenje sladkorja v krvi (ZD Koper, Specialistična ambulanta za diabetike)
10:00 Titov trg Kuharski šov: Tomaž Bevčič iz Restavracije Rizibizi
12:00 Titov trg Kuharski šov: Kavarna Triglav
16:00 Titov trg Kuharski šov: Slaščičarna L’Oca golosa
17:00 Titov trg Kuharski šov: Gorazd Potočnik
11:00 Prešernov trg Kuharska delavnica : Oljčno olje Morgan
15:00 Prešernov trg Kuharski šov. Restavracija Admiral
10:00-13:00 Gortanov in Staničev trg Otroške delavnice: Morje happy Kids
10:00 Gortanov in Staničev trg Kuharski šov: Restavracija Tegola (David Bais)
12:00 Gortanov in Staničev trg Koktajl šov: Priprava koktajlov z medom
14:00 Gortanov in Staničev trg Kuharski šov: Nežni čokoladni souffle in njegove skrivnosti. Klemen Lampič
15:00-18:00 Gortanov in Staničev trg Otroške delavnice: Morje happy Kids
16:00 Gortanov in Staničev trg Kuharska delavnica z Naser Gashijem
9:00-19:00 Taverna Blaž Habjan: Izdelava sladkih figuric v Deželi čokolade
10:00 Trg pri Upravi za pomorstvo – šotor Izobraževalna delavnica na področju aromaterapije, naravne kozmetike in naravnih vonjev, Oro Bio
13:00 Trg pri Upravi za pomorstvo – šotor Igrani prikaz življenja Šavrink in Šavrinov
15:00 Trg pri Upravi za pomorstvo – oder Kuharska delavnica: Avokado
16:00 Trg pri Upravi za pomorstvo – šotor Vodena vinska degustacija: Bio posestvo vina Montis & Eko Laura
18:00 Trg pri Upravi za pomorstvo – šotor Vodena vinska degustacija: Istenič